Firma ColourChange powstała z połączenia pasji motoryzacyjnej, chęci realizowania unikatowych projektów oraz zamiłowania do detailingu samochodowego.

Uwielbiamy samochody i chcemy czynić je wyjątkowymi pod każdym względem. Od lat poświęcamy się kosmetyce samochodowej i pracujemy w niszowej branży auto detailingu. Przywiązujemy wagę do najdrobniejszych szczegółów, tak abyś miał pewność, że Twoje auto trafiło w dobre ręce.

Podczas wykonywania usług gwarantujemy profesjonalizm w każdym calu oraz kompleksową opiekę zarówno w trakcie, jak i po wykonanej pracy detailingowej. Stale stawiamy przed sobą nowe wyzwania dbając o ciągły rozwój i kładąc największy nacisk na efekt końcowy i estetykę naszej pracy. Wystarczy spojrzeć na galerię naszych realizacji, by wiedzieć, że ColourChange potrafi zmienić Twoje auto w unikalne auto marzeń!

Pomożemy Ci stworzyć indywidualny, unikatowy i niepowtarzalny projekt, który poprzez zmianę koloru auta na jeden z niespotykanych odcieni, zupełnie odmieni jego dotychczasowy styl i charakter. Zabezpieczymy Twoje auto przed uszkodzeniami mechanicznymi dzięki specjalnym, bezbarwnym foliom poliuretanowym firmy PremiumShield oraz Xpel.

Dzięki foliom przyciemniającym do szyb i reflektorów zyskasz prywatność, ochronę przed promieniowaniem UV oraz wyjątkowy styl. W swojej bogatej ofercie posiadamy kilkaset odcieni folii renomowanych producentów: Arlon, Avery Dennison, Bruxsafol, 3M, Hexis czy PWF. Dodatkowo, oferujemy folie do przyciemniania szyb firmy Llumar, 3M oraz Bruxsafol.

DLACZEGO MY?

3 powody, dla których warto wybrać ColourChange

 

1. DOŚWIADCZENIE

ColourChange to marka, której można zaufać. Cechuje nas doświadczenie w branży auto detailingu i profesjonalizm świadczonych usług. Jeżeli interesuje Cię oklejanie aut bezbarwną folią ochronną lub zmiana koloru samochodu za pomocą folii, zapraszamy do Katowic, Tych, Warszawy i Gdyni!

2. INNOWACYJNE PRODUKTY

Wszystkie folie, z których korzystamy w ColourChange są objęte gwarancją. Współpracujemy z uznanymi na całym świecie producentami folii bezbarwnych, folii do zmiany koloru auta oraz innowacyjnych folii poliuretanowych, stosowanych w najbardziej renomowanych salonach auto detailingu!

3. UNIKATOWE PROJEKTY

Prowadzone w ColourChange realizacje zmiany koloru samochodu za pomocą folii są naszą najlepszą wizytówką. Dobór koloru jest właściwie nieograniczony i zależy jedynie od Twojej wyobraźni, dlatego bez obaw możesz odświeżyć wygląd samochodu zapewniając mu jednocześnie doskonałą ochronę!