Firma ColourChange powstała z połączenia pasji motoryzacyjnej, chęci realizowania unikatowych projektów oraz zamiłowania do detailingu samochodowego.

Uwielbiamy samochody i chcemy czynić je wyjątkowymi pod każdym względem. Od lat poświęcamy się kosmetyce samochodowej, przywiązując wagę do najdrobniejszych szczegółów, tak abyś miał pewność, że Twoje auto trafiło w dobre ręce.

Gwarantujemy profesjonalizm w każdym calu oraz kompleksową opiekę zarówno w trakcie, jak i po wykonanej usłudze. Stale stawiamy przed sobą nowe wyzwania, dbając o ciągły rozwój i kładąc największy nacisk na efekt końcowy i estetykę naszej pracy.

Pomożemy Ci stworzyć indywidualny i niepowtarzalny projekt poprzez zmianę koloru auta na jeden z niespotykanych odcieni. Zabezpieczymy Twoje auto przed uszkodzeniami mechanicznymi dzięki specjalnym, bezbarwnym foliom poliuretanowym firmy PremiumShield oraz Xpel. Dzięki foliom przyciemniającym do szyb i reflektorów zapewnimy Ci również prywatność, ochronę przed promieniowaniem UV oraz wyjątkowy styl.

W swojej bogatej ofercie posiadamy kilkaset odcieni folii tak renomowanych producentów jak Arlon, Avery Dennison, Bruxsafol, 3M, Hexis czy PWF. Dodatkowo oferujemy folie do przyciemniania szyb firmy Llumar, 3M oraz Bruxsafol.